Komentovaný dokument o pátrání po pôvode hokeja v Novom Škótsku v Kanade. Navštívili sme mestečká Windsor, Darmouth a Halifax, vyspovedali miestnych, aby zodpovedali jednoduchú otázku: "Aké miesto sa považuje za pravé rodisko hokeja?". Celý dokument je doplnený o pútavé zábery z krajiny. Ako naše pátranie dopadlo sa máte možnosť dozvedieť v dokumente. 

Hodnotit môžete na ČSFD.

V průběhu příprav historicky prvního účastníka šampionátu z našich končin se jejich sekundárním cílem stalo natočit dokumentární film, kterým chce diváky inspirovat a ukázat jim, že sny se můžou stát skutečností! Dobrodružství z několik tisíc kilometrové cesty z Toronta přes Québeck a Montréal do Plaster Rocku a zpátky stálo za to. Vznikl kvalitní dokument zachycující naše zkušenosti, zážitky, nádhernou Kanadu a hlavně mistrovství světa. Film dlouhý 30 minut měl televizní premiéru v České televizi (kanál Sport) 26.5.2017 a 30.12.2017. Na Slovenské televizi měl premiéru dne 17.5.2018. Kinopremiéra proběhla na festivalu EuroTour Pieštany. Zde získal rovnou Cenu primátora ! Dále na festivalu SPORTfilm v Liberci se těšil z 1. místa za nejlepší reportážní dokument a byl nominován na světové finále sportovních filmů FICTS do Milána, kde získal v kategorii Dokumenty - Týmové sporty cenu Mention D´Honneur.

Taky nás můžete ohodnotit na ČSFD !

Více info o filmu a všem s tím spojeným zde.

Dokumentárny film o účasti 8 tímov na MS v rybníkovom hokeji v roku 2019. Historická účasť československej enklávy vyústila k zdolaniu ďalších met Hokejového sna, ako napr. počínanie prvého ženského tímu z našich končín na majstrovstvách sveta v Kanade. Rozprávková krajina Nového Brunšviku v kombinácii s bažiacimi hráčmi po víťazstvách aj tento rok vyústila v nezanedbateľný úspech. Hodnotit môžete na ČSFD.

Film Rybník je pokračováním hokejového snu. Je to film o rybníkovém hokeji, tentokrát ve spojitosti s účasti tří českých a jednoho slovenského týmu (vítězové kvalifikačního mistrovství v Praze) na světovém šampionátu, a nečekaném... Film o délce 40 minut měl premiéru v České televizi (kanál Sport) 8.5.2018 a 25.5.2018. Kinopremiéra byla dne 14.11.2018 na festivalu EuroTour Piešťany, kde získal Cenu primátora. Televizní premiéra pro slovenské diváky byla dne 11.12.2018 na kanálu STV2. 


Film můžete ohodnotit na ČSFD