FILM

5 LET 6 FILMŮ!

Máte vlastní produkci?

Dejte nám vědět a sdílejte s námi vaše videa z rybníkového hokeje a příběhy na sociálních sítích! 

HOKEJOVÝ SEN

2017

Skupina hokejových nadšenců obdržela divokou kartu zabezpečující účast na Mistrovství světa v rybníkovém hokeji v Kanadě. Rozhodla se této příležitosti chopit a natočit o tom dokumentární film.  

RYBNÍK

2018

Film Rybník je pokračováním hokejového snu. Odehrává se v New Yorku a v kanadské vesnici Plaster Rock, která každý rok hostí mistrovství světa. Je to film o rybníkovém hokeji, tentokrát ve spojitosti s účasti tří českých a jednoho slovenského týmu  na světovém šampionátu. 

KOLÉBKA HOKEJE

2019

Komentovaný dokument o pátrání po původu hokeje v Novém Skotsku v Kanadě. Navštívili jsme městečka Windsor, Dartmouthu a Halifax, vyzpovídali místních, aby zodpověděli jednoduchou otázku: "Jaké místo se považuje za pravé rodiště hokeje?".

SÍLA ČESKOSLOVENSKA

2019

Dokumentární film o účasti 8 týmů na MS rybníkovém hokeji hokeji v roce 2019. Historická účast československé enklávy vyústila ke zdolání dalších met Hokejového snu, jako např. počínání prvního ženského týmu z našich končin na mistrovství světa v Kanadě.

BITVA O KANADU

2020

Dokument o účasti 7 týmů z Čech a Slovenska a 1 kanadského týmu z Nového Skotska na mistrovství světa v roce 2020. Povedlo se nám, tak nahlédnout do duše kanadského týmu z Halifaxu a vyzpovídat široký počet místních a našich respondentů. Tato reprezentace opět dosáhla skvělých výsledků. Tým žen se zlepšil o jedno místo a někteří bojovali o ten nejvzácnější kov. 

SLOVENSKÉ ZLATO

2023

Po dvou letech covidové pauzy přinášíme nový sportovní dokument o průběhu a účasti českých a slovenských týmů na světovém šampionátu v rybníkovém hokeji v Kanadě.