2018
MISTROVSTVÍ ČESKA A SLOVENSKA V RYBNÍKOVÉM HOKEJI

DATUM

12. Leden 2018

VÝSLEDKY

ŠAĽA HOCKEY CLUB, Šaľa

Vikingové, Plzeň

29
16

Chillies, Vrchlabí

Navajo Prague Hockey Team, Praha

29
19

HC Vltavín, Praha

První Lajna, Osek nad Bečvou

19
14

Power boys, Brzice

Chaos Sytno, Plzeň

9
31

Jihlava BEARS, Jihlava

Hokejový tím 17/18, Praha

21
16

PZ Kamrdlík, Lány

MBL Devils, Brno

12
29

HC Skulls Hlinsko, Pustá Kamenice

Vlci Ledu, Hvozdnice

30
15

Jokers, Bučovice

Phantoms Chomutov, Chomutov

13
25

HC LEDci, Praha

Filiphockey, Ostrava

13
21

VHRL, Praha

Starý pušky - Žďár nad Sázavou

13
33

HC Olymp2, Praha

The Mix Team

12
36

HC Litomyšl C, Litomyšl

Iron horses

19
14

ŠAĽA HOCKEY CLUB, Šaľa

Navajo Prague Hockey Team, Praha

25
13

Chillies, Vrchlabí

První Lajna, Osek nad Bečvou

9
18

HC Vltavín, Praha

Chaos Sytno, Plzeň

25
12

Power boys, Brzice

Hokejový tím 17/18, Praha

7
31

Jihlava BEARS, Jihlava

MBL Devils, Brno

12
19

PZ Kamrdlík, Lány

Vikingové, Plzeň

17
15

HC Skulls Hlinsko, Pustá Kamenice

Phantoms Chomutov, Chomutov

20
9

Jokers, Bučovice

Filiphockey, Ostrava

13
31

DIVIZE A

4b  ŠAĽA HOCKEY CLUB, Šaľa 

2b  Chillies, Vrchlabí  

4b  HC Vltavín, Praha  
0b  Power boys, Brzice  
2b  Jihlava BEARS, Jihlava 
2b  Jihlava PZ Kamrdlík, Lány  

DIVIZE B

0b  Vikingové, Plzeň
0b  Navajo Prague Hockey Team,Praha
2b  První Lajna, Osek nad Bečvou
2b  Chaos Sytno, Plzeň
2b  Hokejový tím 17/18, Praha 
4b  MBL Devils, Brno

DIVIZE C

4b  HC Skulls Hlinsko, Pustá Kamenice
0b  Jokers, Bučovice
0b  HC LEDci, Praha
0b  VHRL, Praha
0b  HC Olymp2, Praha
2b  HC Litomyšl C, Litomyšl

DIVIZE D

0b  Vlci Ledu, Hvozdnice
2b  Phantoms Chomutov, Chomutov
4b  Filiphockey, Ostrava
2b  Starý pušky, Žďár nad Sázavou
2b  The Mix Team
0b  Iron horses

DATUM

13. Leden 2018

VÝSLEDKY

HC LEDci, Praha

Starý pušky - Žďár nad Sázavou

14
30

VHRL, Praha

The Mix Team

7
27

HC Olymp2, Praha

Iron horses

10
20

HC Litomyšl C, Litomyšl

Vlci Ledu, Hvozdnice

23
14

ŠAĽA HOCKEY CLUB, Šaľa

První Lajna, Osek nad Bečvou

19
20

Chillies, Vrchlabí

Chaos Sytno, Plzeň

13
20

HC Vltavín, Praha

Hokejový tím 17/18, Praha

23
10

Power boys, Brzice

MBL Devils, Brno

10
38

PZ Kamrdlík, Lány

Navajo Prague Hockey Team, Praha

23
13

HC Skulls Hlinsko, Pustá Kamenice

Filiphockey, Ostrava

14
20

Jokers, Bučovice

Starý pušky - Žďár nad Sázavou

6
24

HC LEDci, Praha

The Mix Team

17
13

VHRL, Praha

Iron horses

19
23

HC Olymp2, Praha

Vlci Ledu, Hvozdnice

15
23

HC Litomyšl C, Litomyšl

Phantoms Chomutov, Chomutov

16
21

ŠAĽA HOCKEY CLUB, Šaľa

Chaos Sytno, Plzeň

20
15

Chillies, Vrchlabí

Hokejový tím 17/18, Praha

9
25

HC Vltavín, Praha

MBL Devils, Brno

25
20

Power boys, Brzice

Vikingové, Plzeň

16
27

Jihlava BEARS, Jihlava

Navajo Prague Hockey Team, Praha

24
10

PZ Kamrdlík, Lány

První Lajna, Osek nad Bečvou

18
20

HC Skulls Hlinsko, Pustá Kamenice

Starý pušky - Žďár nad Sázavou

13
25

Jokers, Bučovice

The Mix Team

17
24

HC LEDci, Praha

Iron horses

14
20

VHRL, Praha

Vlci Ledu, Hvozdnice

24
25

HC Olymp2, Praha

Phantoms Chomutov, Chomutov

12
30

HC Litomyšl C, Litomyšl

Filiphockey, Ostrava

22
22

ŠAĽA HOCKEY CLUB, Šaľa

Hokejový tím 17/18, Praha

26
16

Chillies, Vrchlabí

MBL Devils, Brno

7
24

HC Vltavín, Praha

Vikingové, Plzeň

30
22

Power boys, Brzice

Navajo Prague Hockey Team, Praha

18
21

Jihlava BEARS, Jihlava

První Lajna, Osek nad Bečvou

13
18

PZ Kamrdlík, Lány

Chaos Sytno, Plzeň

17
9

HC Skulls Hlinsko, Pustá Kamenice

The Mix Team

16
13

Jokers, Bučovice

Iron horses

10
19

HC LEDci, Praha

Vlci Ledu, Hvozdnice

23
13

VHRL, Praha

Phantoms Chomutov, Chomutov

13
26

HC Olymp2, Praha

Filiphockey, Ostrava

0
5

HC Litomyšl C, Litomyšl

Starý pušky - Žďár nad Sázavou

9
24

ŠAĽA HOCKEY CLUB, Šaľa

MBL Devils, Brno

15
22

Chillies, Vrchlabí

Vikingové, Plzeň

13
26

HC Vltavín, Praha

Navajo Prague Hockey Team, Praha

23
9

Power boys, Brzice

První Lajna, Osek nad Bečvou

2
31

Jihlava BEARS, Jihlava

Chaos Sytno, Plzeň

14
18

PZ Kamrdlík, Lány

Hokejový tím 17/18, Praha

15
13

HC Skulls Hlinsko, Pustá Kamenice

Iron horses

22
8

Jokers, Bučovice

Vlci Ledu, Hvozdnice

21
7

HC LEDci, Praha

Phantoms Chomutov, Chomutov

14
18

VHRL, Praha

Filiphockey, Ostrava

8
27

HC Olymp2, Praha

Starý pušky - Žďár nad Sázavou

0
5

HC Litomyšl C, Litomyšl

The Mix Team

27
16

Jihlava BEARS, Jihlava

Vikingové, Plzeň

15
18

DIVIZE A

8b ŠAĽA HOCKEY CLUB, Šaľa
12b HC Vltavín, Praha
0b Power boys, Brzice

4b Jihlava BEARS, Jihlava
8b PZ Kamrdlík, Lány 

2b Chillies, Vrchlabí 

DIVIZE B

6b Vikingové, Plzeň
2b Navajo Prague Hockey Team, Praha
12b První Lajna, Osek nad Bečvou
4b Chaos Sytno, Plzeň
4b Hokejový tím 17/18, Praha
10b MBL Devils, Brno

DIVIZE C

8b HC Skulls Hlinsko, Pustá Kamenice
0b Jokers, Bučovice
4b HC LEDci, Praha
0b VHRL, Praha
0b HC Olymp2, Praha
7b HC Litomyšl C, Litomyšl

DIVIZE D

4b Vlci Ledu, Hvozdnice
10b Phantoms Chomutov, Chomutov
11b Filiphockey, Ostrava
12b Starý pušky, Žďár nad Sázavou
6b The Mix Team
8b Iron horses

DATUM

14. Leden 2018

VÝSLEDKY

O S M F I N Á L E

Hc Vltavín, Praha

Vikingové, Plzeň

21
16

MBL Devils, Brno

Hokejový tím 17/18, Praha

18
15

HC Skulls Hlinsko, Pustá Kamenice

Iron horses

19
4

Starý pušky, Žďár nad Sázavou

The Mix Team

37
11

ŠAĽA HOCKEY CLUB, Šaľa

HC LEDci, Praha

23
9

První lajna, Osek nad Bečvou

Phantoms, Chomutov

18
17

HC Litomyšl C, Litomyšl

PZ Kamrdlík, Lány

16
7

Filiphockey, Ostrava

Chaos Sytno, Plzeň

22
16

Č T V R T F I N Á L E

ŠAĽA HOCKEY CLUB, Šaľa

Starý pušky, Žďár nad Sázavou

10
23

MBL Devils, Brno

HC Litomyšl C, Litomyšl

16
15

HC Vltavín, Praha

Filiphockey, Ostrava

21
9

HC Skulls Hlinsko, Pustá Kamenice

První lajna, Osek nad Bečvou

13
12

S E M I F I N Á L E

HC Skulls Hlinsko, Pustá Kamenice

Starý pušky, Žďár nad Sázavou

6
18

HC Vltavín, Praha

MBL Devils, Brno

25
15

Z Á P A S  O  B R O N Z

HC Skulls Hlinsko, Pustá Kamenice

MBL Devils, Brno

25p
24

F I N Á L E

Starý pušky, Žďár nad Sázavou

HC Vltavín, Praha

26
12