2019
MISTROVSTVÍ ČESKA V RYBNÍKOVÉM HOKEJI

DATUM

11. Leden 2019

VÝSLEDKY

JBC TEAM B

HC LITOMYŠL C

18
21

HC SKULLS HLINSKO

LEV LIBOVICE

24
7

MBL DEVILS, BRNO

PZ KAMRDLÍK, Praha

17
19

VLCI LEDU, HVOZDNICE

HC TEMPO PRAHA

14
23

CZECH LIONS, Chomutov

FIREFRAGONS, Spálené Pořičí

38
18

HC OSTRAVA BY FILIP HOCKEY

HC DIFFICULT INSECTS, Praha

26
8

VIKINGOVÉ, Plzeň

MUSTANGS, Zlín

8
29

SOKOL JENIŠOVICE

HC VLTAVÍN PRAHA

11
39

LEGENDY PRAHA

TACTICAL TEAM, Praha

37
19

STARÝ PUŠKY, Žďár nad Sázavou

HC DOLNÍ BRANNÁ

33
9

HRADEČŤVÍ LVI OLD BOYS

JISTEBNÍK CARPS

27
21

MUJLEKARNIK.CZ, Olomouc

PRVNÍ LAJNA, Osek nad Bečvou

12
33

JBC TEAM B

LEV LIBOVICE

32
16

HC SKULLS HLINSKO

PZ KAMRDLÍK, Praha

23
9

MBL DEVILS, BRNO

HC TEMPO PRAHA

23
12

VLCI LEDU, HVOZDNICE

FIREFRAGONS, Spálené Pořičí

8
18

CZECH LIONS, Chomutov

HC DIFFICULT INSECTS, Praha

26
20

HC OSTRAVA BY FILIP HOCKEY

HC LITOMYŠL C

27
11

VIKINGOVÉ, Plzeň

HC VLTAVÍN PRAHA

2
32

SOKOL JENIŠOVICE

TACTICAL TEAM, Praha

17
25

DIVIZE A

2b  JBC TEAM B, Praha
4b  HC SKULLS HLINSKO, Pustá Kamenice
2b  MBL DEVILS, Brno
0b  VLCI LEDU, Hvozdnice
4b  CZECH LIONS, Chomutov
4b  HC OSTRAVA BY FILIPHOCKEY

DIVIZE B

2b  HC LITOMYŠL C
0b  LEV LIBOVICE
2b  PZ KAMRDLÍK, Praha
2b  HC TEMPO PRAHA
2b  FIREFRAGONS, Spálené Pořičí
0b  HC DIFFICULT INSETCTS, Praha

DIVIZE C

0b  VIKINGOVÉ, Plzeň
0b  SOKOL JENIŠOVICE
2b  LEGENDY PRAHA
2b  STARÝ PUŠKY, Žďár nad Sázavou
2b  HRADEČTÍ LVI OLD BOYS
0b  MUJLEKARNIK.CZ, Olomouc

DIVIZE D

2b  MUSTANGS, Zlín
4b  HC VLTAVÍN PRAHA
2b  TACTICAL TEAM, Praha
0b  HC DOLNÍ BRANNÁ
0b  JISTEBNÍK CARPS
2b  PRVNÍ LAJNA, Osek nad Bečvou

DATUM

12. Leden 2019

VÝSLEDKY

LEGENDY PRAHA

HC DOLNÍ BRANNÁ

24
9

STARÝ PUŠKY, Žďár nad Sázavou

JISTEBNÍK CARPS

27
14

HRADEČŤVÍ LVI OLD BOYS

PRVNÍ LAJNA, O. n. B.

20
29

MUJLEKARNIK.CZ, Olomouc

MUSTANGS, Zlín

18
24

JBC TEAM B

PZ KAMRDLÍK, Praha

13
17

HC SKULLS HLINSKO

HC TEMPO PRAHA

14
8

MBL DEVILS, BRNO

FIREFRAGONS, Spálené Pořičí

22
11

VLCI LEDU, HVOZDNICE

HC DIFFICULT INSECTS,Praha

13
14

HC OSTRAVA BY FILIP HOCKEY

LEV LIBOVICE

29
9

VIKINGOVÉ, Plzeň

TACTICAL TEAM, Praha

9
47

SOKOL JENIŠOVICE

HC DOLNÍ BRANNÁ

14
25

LEGENDY PRAHA

JISTEBNÍK CARPS

23
28

STARÝ PUŠKY, Žďár nad Sázavou

PRVNÍ LAJNA, Osek nad Bečvou

24
17

HRADEČŤVÍ LVI OLD BOYS

MUSTANGS, Zlín

25
17

MUJLEKARNIK.CZ, Olomouc

HC VLTAVÍN PRAHA

15
20

JBC TEAM B

HC TEMPO PRAHA

25
20

HC SKULLS HLINSKO

FIREFRAGONS, Spálené Pořičí

30
8

MBL DEVILS, BRNO

HC DIFFICULT INSECTS, Praha

18
17

VLCI LEDU, HVOZDNICE

HC LITOMYŠL C

12
25

CZECH LIONS, Chomutov

LEV LIBOVICE

26
10

HC OSTRAVA BY FILIP HOCKEY

PZ KAMRDLÍK, Praha

33
12

VIKINGOVÉ, Plzeň

HC DOLNÍ BRANNÁ

12
17

SOKOL JENIŠOVICE

JISTEBNÍK CARPS

10
24

LEGENDY PRAHA

PRVNÍ LAJNA, Osek nad Bečvou

14
25

STARÝ PUŠKY, Žďár nad Sázavou

MUSTANGS, Zlín

27
9

HRADEČŤVÍ LVI OLD BOYS

HC VLTAVÍN PRAHA

14
20

MUJLEKARNIK.CZ, Olomouc

TACTICAL TEAM, Praha

27
22

JBC TEAM B

FIREFRAGONS, Spálené Pořičí

5
0

HC SKULLS HLINSKO

HC DIFFICULT INSECTS, Praha

20
5

MBL DEVILS, BRNO

HC LITOMYŠL C

13
12

VLCI LEDU, HVOZDNICE

LEV LIBOVICE

22
12

CZECH LIONS, Chomutov

PZ KAMRDLÍK, Praha

19
14

HC OSTRAVA BY FILIP HOCKEY

HC TEMPO PRAHA

25
11

VIKINGOVÉ, Plzeň

JISTEBNÍK CARPS

9
23

SOKOL JENIŠOVICE

PRVNÍ LAJNA, Osek nad Bečvou

9
37

LEGENDY PRAHA

MUSTANGS, Zlín

14
11

STARÝ PUŠKY, Žďár nad Sázavou

HC VLTAVÍN PRAHA

13
11

HRADEČŤVÍ LVI OLD BOYS

TACTICAL TEAM, Praha

24
28

MUJLEKARNIK.CZ, Olomouc

HC DOLNÍ BRANNÁ

23
12

JBC TEAM B

HC DIFFICULT INSECTS, Praha

23
24

HC SKULLS HLINSKO

HC LITOMYŠL C

17
12

MBL DEVILS, BRNO

LEV LIBOVICE

21
10

VLCI LEDU, HVOZDNICE

PZ KAMRDLÍK, Praha

10
25

CZECH LIONS, Chomutov

HC TEMPO PRAHA

24
15

HC OSTRAVA BY FILIP HOCKEY

FIREFRAGONS, Spálené Pořičí

37
14

VIKINGOVÉ, Plzeň

PRVNÍ LAJNA, Osek nad Bečvou

14
35

SOKOL JENIŠOVICE

MUSTANGS, Zlín

5
27

LEGENDY PRAHA

HC VLTAVÍN PRAHA

9
9

STARÝ PUŠKY, Žďár nad Sázavou

TACTICAL TEAM, Praha

31
17

HRADEČŤVÍ LVI OLD BOYS

HC DOLNÍ BRANNÁ

20
9

MUJLEKARNIK.CZ, Olomouc

JISTEBNÍK CARPS

19
21

CZECH LIONS, Chomutov

HC LITOMYŠL C

16
13

DIVIZE A

6b  JBC TEAM B, Praha
12b  HC SKULLS HLINSKO, Pustá Kamenice
10b  MBL DEVILS, Brno
2b  VLCI LEDU, Hvozdnice
12b  CZECH LIONS, Chomutov
12b  HC OSTRAVA BY FILIPHOCKEY

DIVIZE B

4b  HC LITOMYŠL C
0b  LEV LIBOVICE
6b  PZ KAMRDLÍK, Praha
2b  HC TEMPO PRAHA
2b  FIREFRAGONS, Spálené Pořičí
4b  HC DIFFICULT INSETCTS, Praha

DIVIZE C

0b  VIKINGOVÉ, Plzeň
0b  SOKOL JENIŠOVICE
7b  LEGENDY PRAHA
12b  STARÝ PUŠKY, Žďár nad Sázavou
6b  HRADEČTÍ LVI OLD BOYS
4b  MUJLEKARNIK.CZ, Olomouc

DIVIZE D

6b  MUSTANGS, Zlín
9b  HC VLTAVÍN PRAHA
6b  TACTICAL TEAM, Praha
4b  HC DOLNÍ BRANNÁ
8b  JISTEBNÍK CARPS
10b  PRVNÍ LAJNA, Osek nad Bečvou

DATUM

13. Leden 2019

VÝSLEDKY

O S M F I N Á L E

PRVNÍ LAJNA, Osek nad Bečvou

MUSTANGS, Zlín

22
20

STARÝ PUŠKY, Žďár nad Sázavou

MBL DEVILS, Brno

32
12

HC LITOMYŠL C

JISTEBNÍK CARPS

12
15

HC OSTRAVA BY FILIPHOCKEY

JBC TEAM B, Praha 

26
10

HC VLTAVÍN PRAHA

HC DIFFICULT INSETCTS, Praha

33
9

LEGENDY PRAHA

CZECH LIONS, Chomutov

12
24

PZ KAMRDLÍK, Praha

TACTICAL TEAM, Praha

12
24

HC SKULLS HLINSKO, Pustá Kamenice

HRADEČTÍ LVI OLD BOYS

10
18

Č T V R T F I N Á L E

HC OSTRAVA BY FILIPHOCKEY

HC VLTAVÍN PRAHA

16
14

TACTICAL TEAM, Praha

CZECH LIONS, Chomutov

16
30

JISTEBNÍK CARPS

STARÝ PUŠKY, Žďár nad Sázavou

15
30

HRADEČTÍ LVI OLD BOYS

PRVNÍ LAJNA, Osek nad Bečvou

15
21

S E M I F I N Á L E 

HC OSTRAVA BY FILIPHOCKEY

PRVNÍ LAJNA, Osek nad Bečvou

16
19

CZECH LIONS, Chomutov

STARÝ PUŠKY, Žďár nad Sázavou

16
17p

Z Á P A S  O  B R O N Z 

CZECH LIONS, Chomutov

HC OSTRAVA BY FILIPHOCKEY

15
16

F I N Á L E

STARÝ PUŠKY, Žďár nad Sázavou

PRVNÍ LAJNA, Osek nad Bečvou

47
26