2020
MISTROVSTVÍ ČESKA A SLOVENSKA V RYBNÍKOVÉM HOKEJI

DATUM

3. Leden 2020

VÝSLEDKY

LIVESPORT, Praha

DIPLOMATIKOS, Bratislava

15
30

VAREDERO, Olomouc

UMB HOCKEY TEAM, Banská Bystrica

16
22

FROSTYSHOTS, Bratislava

VIKINGOVÉ, Plzeň

28
5

ŘÍKAME SI HOKEJISTI, Modletice

PLZEŇÁCÍ

11
24

HC FLORA, Mladá Boleslav

MUSTANGS ZLÍN

8
27

FISHERMANN BA

MUNI REFEREES, Velké Meziřičí

16
18

CAPTAINS NÁMĚŠŤ, Náměšť nad Oslavou

LUKAČ TEAM, Trstené pri Hornáde

34
3

TEAM BARICCELO, Šenkvice

PRVNÍ LAJNA, Osek nad Bečvou

6
52

STARÝ PUŠKY, Žďár nad Sázavou

ROTUJÍCÍ KEDLUBNY, Třebíč

22
13

WALTERIANER, Čifáre

4312 NEZASTAVÍŠ, Strakonice

11
30

STROJÁRI, Martin

LIVESPORT, Praha

10
29

IHC HLINSKO

VAREDERO, Olomouc

8
20

LETOS NAPOSLED, Praha

FROSTYSHOTS, Bratislava

10
15

HC HOLÍN, Mladá Boleslav

ŘÍKAME SI HOKEJISTI, Modletice

28
7

HC DIFFICULT INSECTS, Praha

HC FLORA, Mladá Boleslav

12
3

SKUPINA A

2b  DIPLOMATIKOS, Bratislava
2b  MUNI REFEREES, Velká Meziřičí
2b  LIVESPORT, Praha
0b  FISHERMANN, Bratislava
0b  STROJÁRI, Martin

SKUPINA B

2b  CAPTAINS NÁMĚŠŤ, Náměšť nad Oslavou 
2b  VAREDERO, Olomouc 
2b  UMB HOCKEY TEAM, Banská Bystrica 
0b  IHC HLINSKO, Hlinsko v Čechách
0b  LUKAČ TEAM, Trstené pri Hornáde

SKUPINA C

4b  FROSTYSHOTS, Bratislava
2b  PRVNÍ LAJNA, Osek nad Bečvou
0b  LETOS NAPOSLED, Praha
0b  VIKINGOVÉ, Plzeň
0b  TEAM-BARICCELO, Šenkvice

SKUPINA D

2b  HC HOLÍN, Mladá Boleslav 
2b  PLZEŇÁCÍ
2b  STARÝ PUŠKY, Žďár nad Sázavou
0b  ROTUJÍCÍ KEDLUBNY, Třebíč
0b  ŘÍKÁME SI HOKEJISTI, Modletice

SKUPINA E

2b  MUSTANGS ZLÍN
2b  4312 NEZASTAVÍŠ, Strakonice
2b  HC DIFFICULT INSECTS, Praha
0b  WALTERIANER, Čifáre
0b  HC FLORA, Mladá Boleslav 

DATUM

4. Leden 2020

VÝSLEDKY

LIVESPORT, Praha

FISHERMANN, BA

9
15

VAREDERO, Olomouc

CAPTAINS NÁMĚŠŤ, Náměšť nad Oslavou

10
18

FROSTYSHOTS, Bratislava

TEAM BARICCELO

45
3

ŘÍKAME SI HOKEJISTI, Modletice

STARÝ PUŠKY, Žďár nad Sázavou

10
37

HC FLORA, Mladá Boleslav

WALTERIANER, Čifáre

23
25

DIPLOMATIKOS, Bratislava

MUNI REFEREES, Velké Meziřičí

15
12

UMB HOCKEY TEAM, Banská Bystrica

LUKAČ TEAM Trstené pri Hornáde

35
12

VIKINGOVÉ, Plzeň

PRVNÍ LAJNA, Osek nad Bečvou

8
39

PLZEŇÁCÍ

ROTUJÍCÍ KEDLUBNY, Třebíč

10
20

MUSTANGS ZLÍN

4312 NEZASTAVÍŠ, Strakonice

24
14

FISHERMANN BA

STROJÁRI, Martin

26
11

CAPTAINS NÁMĚŠŤ, Náměšť nad Oslavou

IHC HLINSKO

19
7

TEAM BARICCELO, Šenkvice

LETOS NAPOSLED, Praha

8
26

STARÝ PUŠKY, Žďár nad Sázavou

HC HOLÍN, Mladá Boleslav

22
7

WALTERIANER, Čifáre

HC DIFFICULT INSECTS, Praha

12
21

MUNI REFEREES, Velké Meziřičí

LIVESPORT, Praha

18
13

LUKAČ TEAM, Trstené pri Hornáde

VAREDERO, Olomouc

12
24

PRVNÍ LAJNA, Osek nad Bečvou

FROSTYSHOTS, Bratislava

21
16

ROTUJÍCÍ KEDLUBNY, Třebíč

ŘÍKAME SI HOKEJISTI, Modletice

36
8

4312 NEZASTAVÍŠ, Strakonice

HC FLORA, Mladá Boleslav

31
8

STROJÁRI, Martin

DIPLOMATIKOS, Bratislava

9
30

LETOS NAPOSLED, Praha

VIKINGOVÉ, Plzeň

20
10

HC HOLÍN, Mladá Boleslav

PLZEŇÁCÍ

15
12

HC DIFFICULT INSECTS, Praha

MUSTANGS ZLÍN

13
25

DIPLOMATIKOS, Bratislava

FISHERMANN BA

18
23

MUNI REFEREES, Velké Meziřičí

STROJÁRI, Martin

22
2

UMB HOCKEY TEAM, Banská Bystrica

CAPTAINS NÁMĚŠŤ, Náměšť nad Oslavou

6
12

LUKAČ TEAM, Trstené pri Hornáde

IHC HLINSKO

16
19

LETOS NAPOSLED, Praha

PRVNÍ LAJNA, Osek nad Bečvou

20
24

PLZEŇÁCÍ

STARÝ PUŠKY, Žďár nad Sázavou

7
30

ROTUJÍCÍ KEDLUBNY, Třebíč

HC HOLÍN, Mladá Boleslav

31
6

MUSTANGS ZLÍN

WALTERIANER, Čifáre

33
15

4312 NEZASTAVÍŠ, Strakonice

HC DIFFICULT INSECTS, Praha

19
13

UMB HOCKEY TEAM, Banská Bystrica

IHC HLINSKO

20
17

VIKINGOVÉ, Plzeň

TEAM BARICCELO

18
10

SKUPINA A

6b DIPLOMATIKOS, Bratislava
6b MUNI REFEREES
2b LIVESPORT, Praha
6b FISHERMANN, Bratislava

0b STROJÁRI, Martin

SKUPINA C

6b FROSTYSHOTS, Bratislava
8b PRVNÍ LAJNA
4b LETOS NAPOSLED, Praha
2b VIKINGOVÉ, Plzeň
0b TEAM-BARICCELO, Šenkvice

SKUPINA B

8b CAPTAINS NÁMĚŠŤ
4b VAREDERO, Olomouc 
6b UMB HOCKEY TEAM, Banská Bystrica 
2b IHC HLINSKO, Hlinsko v Čechách
0b LUKAČ TEAM, Trstené pri Hornáde

SKUPINA D

4b HC HOLÍN, Mladá Boleslav 
2b PLZEŇÁCÍ
8b STARÝ PUŠKY
6b ROTUJÍCÍ KEDLUBNY, Třebíč
0b ŘÍKÁME SI HOKEJISTI, Modletice

SKUPINA E

8b MUSTANGS ZLÍN
6b 4312 NEZASTAVÍŠ, 
4b HC DIFFICULT INSECTS, Praha
2b WALTERIANER, Čifáre
0b HC FLORA, Mladá Boleslav 

DATUM

5. Leden 2020

VÝSLEDKY

O S M F I N Á L E

CAPTAINS NÁMĚŠŤ, Náměšť nad Oslavou

VAREDERO, Olomouc

12
10

MUSTANGS ZLÍN

HC DIFFICULT INSECTS, Praha

14
11

STARÝ PUŠKY, Žďár nad Sázavou

HC HOLÍN, Mladá Boleslav

24
8

PRVNÍ LAJNA, Osek nad Bečvou

LIVESPORT, Praha

23
21

DIPLOMATIKOS, Bratislava

UMB HOCKEY TEAM, Banská Bystrica

20
14

FROSTYSHOTS, Bratislava

LETOS NAPOSLED, Praha

15
11

4312 NEZASTAVÍŠ, Strakonice

MUNI REFEREES, Velké Meziřičí

19p
18

ROTUJÍCÍ KEDLUBNY, Třebíč

FISHERMANN BA

17
19

Č T V R T F I N Á L E

PRVNÍ LAJNA, Osek nad Bečvou

FROSTYSHOTS, Bratislava

22
17

STARÝ PUŠKY, Žďár nad Sázavou

FISHERMANN, BA

15
13

MUSTANGS ZLÍN

4312 NEZASTAVÍŠ, Strakonice

15
16

CAPTAINS NÁMĚŠŤ, Náměšť nad Oslavou

DIPLOMATIKOS, Bratislava

17
7

Z Á P A S  O  6.  M Í S T O 

FROSTYSHOTS, Bratislava

DIPLOMATIKOS, Bratislava

7
9

Z Á P A S  O  5.  M Í S T O 

FISHERMANN BA

MUSTANGS ZLÍN

0
5

S E M I F I N Á L E

PRVNÍ LAJNA, Osek nad Bečvou

4312 NEZASTAVÍŠ, Strakonice

23
17

STARÝ PUŠKY, Žďár nad Sázavou

CAPTAINS NÁMĚŠŤ, Náměšť nad Oslavou

4
11

Z Á P A S  O  B R O N Z 

4312 NEZASTAVÍŠ, Strakonice

STARÝ PUŠKY, Žďár nad Sázavou

-
-

F I N Á L E

PRVNÍ LAJNA, Osek nad Bečvou

CAPTAINS NÁMĚŠŤ, Náměšť nad Oslavou

10
21